Użytkownicy pisząkarpacz parkingi

Karpacz jako miejsce turystyczne sprawdza się znakomicie. Cały karkonoski region oferuje wiele atrakcji zarówno dla samotników chcących w ciszy pokonywać górskie szlaki, jak i rodzin z dziećmi. Każdy odnajdzie tu coś dla siebie bez względu na to czy lubi aktywny wypoczynek czy bardziej leniwe spędzanie wolnego czasu. Będąc w Karpaczu skorzystać można między innymi z wielu stoków narciarskich otwartych nie tylko zimą ale i latem, przejechać się po torze saneczkowym i bobslejowym, czy pojeździć na lodowiskach, z których jedno jest całoroczne i umożliwia jazdę nawet podczas letnich upałów. Skocznia Orlinek jest już wprawdzie nieczynna i nie odbywają się na niej żadne zawody sportowe, ale z jej szczytu skoczyć można na bungee czy zjechać tyrolką, albo po prostu potraktować jako punkt widokowy i będąc na górze podziwiać okolicę. Najmłodsi z kolei znajdą coś dla siebie na placach zabaw i w parku linowym, oraz wesołych miasteczkach.

  Popularność Karpacza niesie za sobą także negatywne skutki, ponieważ najazd zmotoryzowanych turystów może szczególnie w okresie letnim i zimowym skutecznie zablokować całe miasto i utrudnić poruszanie. Wiadomym jest, że przyjezdni zjeżdżający się do Karpacza całymi rodzinami czy miłośnicy nart i snowboardu najczęściej docierają na miejsce swoimi samochodami wioząc ze sobą cały potrzebny im sprzęt czy liczne bagaże. Problem w tym, że w Karpaczu  w dalszym ciągu nie posiada wystarczającej liczby miejsc parkingowych, by zapewnić bezpieczny postój wszystkim przyjezdnym. Część turystów może liczyć na miejsca parkingowe dostępne przy hotelach i pensjonatach, w których się zatrzymali, ale pozostali skazani są na płatne miejsca parkingowe, lub niezwykle oblegane i trudno dostępne parkingi darmowe. Przyjeżdżając do Karpacza warto zatem zorientować się w kwestiach parkingów i o ile to możliwe zarezerwować sobie miejsce dla siebie, by nie na miejscu nie napotkać problemów z brakiem miejsc w dogodnych punktach miasta. Wszelkich informacji na ten temat można zasięgnąć w internecie pod hasłemKarpacz parkingi lub parkingi w  Karpaczu.


Zobacz również

    Licznik: 9304

    Copyrights 2008. Projekt i wykonanie Tenet | Online: Karpacz 360 | Karkonosze 360 | Wczasy w Polsce | Panocity | Dodaj obiekt | Polityka prywatności | Kontakt | Współpraca | Przyjaciele