Użytkownicy pisząkarpacz dyskoteki

   Jak przystało na godne polecenia miejsce wypoczynku, Karpacz słynie nie tylko z przepięknych okolicznych gór ze Śnieżką na czele, wypraw po szlakach turystycznych,  wyciągów narciarskich, czy zabytków minionych epok. To także miejsce, gdzie można się dobrze bawić i dać się ponieść rozrywce na wiele sposobów. Zarówno zimą jak i latem trafić można na wiele imprez kulturalnych i wspólnie z innymi przyjezdnymi korzystać z zabawy do białego rana. Karpacz dyskoteki, to coś co przede wszystkim trafia do lubiącej dobrą zabawę młodzieży, ale i starsi turyści z pewnością w klubach i pubach znajdą odrobinę relaksu i możliwość zapoznania się z innymi urlopowiczami. Karpacz często organizuje także różnego rodzaju koncerty i cykliczne imprezy, na których kultywuje się tradycje tego regionu.


  Każdego roku 10 sierpnia obchodzona jest uroczystość patrona ratowników górskich i przewodników czyli św. Wawrzyńca i odbywa się ona w kaplicy na Śnieżce. Wakacje to także czas licznych koncertów zarówno w samym Karpaczu jak i Jeleniej Górze, gdzie swoje występy mają największe gwiazdy operowe Europy. W zimie natomiast turystów przyciągają konkursy polegające na ślizganiu się po pagórkach na dziwnie skonstruowanych pojazdach, a wiosną tradycyjnie już organizowane są Mistrzostwa Polski w rzucaniu jajkiem na odległość i do celu.


  Jak widać rejon karkonoski jest miejscem bardzo rozrywkowym nie tylko ze sportowego punktu widzenia i dobrą zabawę można tu spotkać niemal na każdym kroku. Jeśli ktoś nadal ma wątpliwości, czy Karkonosze są dobrym miejscem do imprezowania, niech wpisze w wyszukiwarkę Karpacz dyskoteki i przekona się jak ciekawym  jest on miejscem nie tylko do wypoczynku, ale i zabawy.


W pobliżu panoramy

Skocznia Orlinek - widok 360
Skocznia Orlinek - na dole - widok 360
Skocznia Orlinek - na górze - widok 360
ul. Gimnazjalna - widok 360
Dolna stacja wyciągu na Kopę - na stoku - widok 360
Dolna stacja wyciągu na Kopę - zima - widok 360
ul. Piastowska 5 - 7 - widok 360
Wypożyczalna Nart - Wakor Ski - widok 360
ul. Olimpijska - widok 360
Dolna stacja wyciągu krzesełkowego na Kopę - widok 360

Zobacz również

    Licznik: 5925

    Copyrights 2008. Projekt i wykonanie Tenet | Online: Karpacz 360 | Karkonosze 360 | Wczasy w Polsce | Panocity | Dodaj obiekt | Polityka prywatności | Kontakt | Współpraca | Przyjaciele